בתחומים רבים בחיינו יש תחושה שיש רק דרך אחת לעשות דברים מסוימים, ואנחנו עד כדי כך מקובעים בתפיסה הזאת שלא רואים את האפשרויות הנוספות שפעמים רבות נחות ממש לנגד עינינו.

כאשר מדובר בעיצוב פנים, כולנו התרגלנו לכך שיש רק דרך אחת לכסות את המשטחים השונים בבית מלבד שכבות נדיבות של צבע. אבל האפשרות של מדבקות קיר מעניקה מרחב תמרון הרבה יותר רחב ויוצרת את התוצאות האסתטיות המרשימות ביותר.

לפניכם 5 סיבות לשקול למה כדאי להיעזר במדבקות קיר

כשזה איכותי – זה טוב

על מנת ליהנות מכל היתרונות המשמעותיים של מדבקות קיר לחדרים, לסלון ואפילו למטבח – חשוב מאוד לזכור שגם כאן האיכות משחקת תפקיד חשוב ביותר. במילים אחרות, על מנת שהפתרון הזה ישרת אתכם על הצד הטוב ביותר. מדבקות איכותיות משתטחות על הקיר בצורה הישרה ביותר, לא מתקלפות, אך במידת הצורך הן גם קלות להסרה ולא תולשות איתן שכבות מצבע הבסיס של הקיר. כך, האיכות תמיד משתלמת, גם בתחום זה.

יותר זול – יותר מהיר

אם אתם מעוניינים לצבוע את הבית, מדובר בתהליך שדורש המון הכנות, כיסוי של הרהיטים, הזזתם, מריחת שכבות רבות והמתנה שיתייבשו. כאשר משתמשים במדבקות קיר, ניתן לעשות את העבודה בסבב אחד בלבד ובעלויות הרבה יותר נמוכות, בהנחה שמוצאים את הספקים המהימנים ביותר בתחום, המעניקים את המוצר האיכותי ביותר שאפשר ותוך הקפדה על רמת דביקות מדויקת – מספיק חזקה על מנת להיתפס היטב על הקיר, אך גם מספיק אחידה על מנת להיות מקולפת בקלות ובאחידות בשלב מאוחר יותר. למעשה, הליך ההדבקה נעשה באופן פשוט וקל ולא דורש יותר מדי מאמצים פיזיים או הפרה של השגרה היומיומית.

למה לבחור בצבע אחד, אם אפשר ליהנות מכל הקשת?

אחד היתרונות המובהקים ביותר של מדבקות קיר בניגוד לצבע הסטנדרטי, זה האפשרות להוסיף אינספור צבעים לחדרים שלכם ללא כל קושי וללא כל מאמץ מיוחד. המגוון האיכותי והרחב ביותר של מדבקות הקיר כולל אינספור צבעים, שילובים מיוחדים ואופציות שאפילו לא חשבתם עליהם. חברות המספקות את המגוון הרחב ביותר של עיצוב מדבקות הקיר תמיד יאפשרו לכם ליהנות ממלוא האפשרויות של גישה מרעננת וחדשנית זו לשדרוג הבית.

תדפיסים כהצהרה בתחום עיצוב הפנים

באמצעות בחירה במדבקות קיר מיוחדות ניתן לא רק להקל על תהליך השדרוג והעיצוב המחודש של הבית, אלא גם ליצור את התנאים האופטימליים לביטוי עצמי בכל מקום בבית. תדפיסים שונים יכולים להוסיף הון לעיצוב הכללי, כך שאחר סיום ההדבקה אתם יכולים לגלות שאתם אפילו לא צריכים לשנות שום דבר נוסף. למשל, מדבקות כהות עם תדפיסי כוכבים, או עיטורים מעולם הצומח בסגנון הויקטוריאני – המדבקות עצמן מהוות את אמצעי הביטוי המושלם של הטעם האישי של האנשים המתגוררים בחדר, כך שזו גם דרך טובה להתפשר עם הילדים על הביטוי העצמי שלהם בחדרם והזדמנות להעניק להם חופש בחירה.

התאמה אישית לכל חדר וחדר

חשוב מאוד לדאוג לבחור במדבקות קיר המתאימות לחדרים השונים. בגלל שדבק מעורב בעניין, חשוב לזכור שבחדרים חמים מדי הוא עשוי להתנדף, והמדברות יתחילו להתקלף. כמובן שככל שהמדברות איכותיות יותר ומתאימות לצרכים שונים (כגון הדבקה במטבח, על שינויי הטמפרטורה שבו והלכלוך הבלתי נמנע), כך יותר קל להתאים את הפתרונות לכל חדר וחדר, אך חשיבה מושכלת מראש תמיד תעזור להפיק כמה שיותר מהאפשרויות העומדות לפניכם ותעניק לכם את התוצאה שבה אתם מעוניינים בכל פעם ופעם.


לצפייה במדבקות הקיר

דברו איתנו 🙂

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, אנחנו מבטיחים לא להציק ולשלוח רק דברים מגניבים (גם אנחנו שונאים ספאם)